GPS – wsparcie dla kierowców

Wygodne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Samochody niepospolite, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o dużej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, żeby podnieść uciechę nowoczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych okresach auta elektryczne czy też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Niemniej jednak te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, czy na odwrót – pustego pola, bo najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również innowacyjne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o fruwających samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób i opatentować takie auta? To z pewnością byłoby porywające doświadczenie dla koneserów aut i szablonowych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różne pierwotne wozy.

pioneer

Radioodtwarzacz

głośniki pioneer

głośniki eliptyczne pioneer